x

Hiremco Combo Zapper HD Uydu Alıcısı

Fiyat
:
299,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hiremco Combo Zapper HD Uydu Alıcısı

   

  Hiremco uydu alıcıları, dünyanın uydu ile yayın yapan platformlara sahip çeşitli ülkelerinden programları ve haberleri izlemek isteyenler için vazgeçilmez bir elektronik cihaz oluyor. Hiremco Combo King HD uydu alıcısı, sinyal destekli tüm programları izleme imkânı tanıyor. Uydu alıcısı, boyutlarının küçüklüğü dolayısı ile her yere sığabiliyor ve bu anlamda da kullanıcıya büyük avantaj sağlıyor. Hiremco Combo King HD uydu alıcısı, dünya çapında tercih edilen programların, maçların ve haberlerin izleyicilere Full HD kalitesinde ulaşmasını sağlıyor. Uydu alıcısı, harici bir USB hafıza kartuşu ile istenen programların kayıt edilebilmesi özelliği ile de öne çıkıyor. Ele sığan, uzun ve kolay kullanılabilen uzaktan kumandası ve görüntü kalitesi ile Hiremco uydu alıcıları, özellikle maçları ve dünyaca ünlü yarışmaları günü gününe takip etmek isteyenler için faydalı oluyor. 

  Ürün Faydaları

  Uydu alıcısı, televizyon yayını yapan yayın platformlarının haricinde, alternatif bir izleme aracı olarak işlev görüyor. Hiremco Combo King HD uydu alıcısı ile televizyon izleyicileri, dünyada gelişen olaylardan anında haberdar olma şansını buluyor. Türksat destekli olduğu için kanallar ve kanal sıralamaları, anlık güncellenebilme özelliğine sahip oluyor.

  • Program bilgisini yazılı olarak da görebilmeyi sağlayan EPG ve borsa takibi, maç sonuçları gibi bilgileri anlık olarak veren Teletext desteği içeriyor. 
  • HDMI ara kablosu ile televizyona kolaylıkla bağlanabilen uydu alıcısı, USB port içeriyor.
  • Tüplü televizyonlarda dahi kullanılabiliyor.
  • Uzaktan kumandası ile izleyici, oturduğu yerden kanal değiştirebiliyor
  • 5000 TV ve radyo kanalı içeren kapasitesi ile izleyicinin, istedikleri tüm programlara kolaylıkla ulaşması sağlanıyor. 
  • You-tube uygulama desteği ile You-tube üzerinden de film, dizi ve istenen videoların izlenme şansı bulunuyor.

  Teknik Özellikler

  Hiremco uydu alıcısı ile her tür televizyona bağlanma imkânı bulunuyor. Uydu alıcısı, aynı zamanda TV izleyicisinin zaman problemini de ortadan kaldırıyor. Timeshift özelliği ile izleyici, dilediği anda durdurabildiği programı, yine dilediği zaman kaldığı yerden izlemeye devam edebiliyor. 

  • Hızlı kanal geçişine sahip olan uydu alıcısının video çözünürlük seçenekleri, televizyonun ekran kalitesine göre değiştirilebiliyor.
  • Uydu alıcısı, 920x1080p Full HD görüntü kalitesi sağlayabiliyor. HD çözünürlük standardında (1280x720) görüntü alınabilen sistem, 720 x 480 çözünürlüklerde de net görüntü veriyor.
  • Hiremco Combo King HD uydu alıcısı, 4 MB Flash belleğe sahip ve TV kanallarını izlerken durdurup daha sonra devam etme fonksiyonu olan "timeshift" özelliği taşıyor. 
  • Bir harici depolama cihazı bağlandığı takdirde uydu aracılığı ile yapılan yayınların uydu alıcısı tarafından kaydedilmesi gibi bir avantaj kazandırıyor.
  • Wi-Fi aparatı ile İnternet'e bağlanılarak otomatik güncelleme yapılabiliyor.  

   

  Paket İçeriği

  Hiremco Combo King HD uydu alıcısının yanı sıra kutu içerisinde kısa HDMI ara kablo, uydu alıcısının uzaktan kumandası ve pilleri bulunuyor. Aynı zamanda kutunun içinden, dijital numaraların görülmesini, hangi kanalın açık olduğunun bilinmesini sağlayan LED göstergesi, uzaktan kumanda sinyallerini alan penceresi ve 12 V adaptör de çıkıyor. 

  Ürün Nasıl Kullanılıyor?

  Hiremco Combo King HD uydu alıcısının dijital numara yazan uzaktan kumanda penceresi ve adaptörü, kullanım kılavuzundaki gibi bağlandıktan sonra uydu alıcısı, HDMI ara kablosu kullanılarak televizyonla senkronize ediliyor. Uzaktan kumandası aracılığı ile TV ya da radyo kanalları, kolaylıkla bulunuyor. Sevilen kanalların kaydedilmesi ve menü açıldığı zaman ilk sırada çıkması avantajları da Hiremco Combo King HD uydu alıcısında yer alıyor. Televizyon ile uydu alıcısı arasında HDMI kablosu aracılığı ile bağlantı sağlandıktan sonra televizyonun görüntü çözünürlüğü 1080p’ye getirilecek şekilde ayarlanarak en kaliteli görüntü elde ediliyor.  

En Çok Satan Ürünler
MİNİ HD UYDU
ÇANAKSIZ UYDU
1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.